Logo ISIT

TouchIT

logo produktu TouchIT

TouchIT MultiTouch jest następcą powszechnie znanej technologii ekranów dotykowych, stosowanych w kioskach multimedialnych i informacyjnych. Przewaga Multi-Touch'a polega na rozpoznawaniu wielu punktów dotyku oraz możliwości wyświetlania obrazu na dużej powierzchni.

Technologia Multi-Touch pozwala na zbudowanie instalacji multimedialnej o dużej powierzchni wyświetlanego obrazu, umożliwiającej równoczesną interakcję kilku użytkownikom. Standardowa technologia dotykowa stosowana jest zazwyczaj w monitorach o przekątnej 15-19". Instalacje Multi-Touch tworzy się przy wykorzystaniu telewizorów LCD lub projektorów. Połączenie tych elementów pozwala zbudować urządzenie o dowolnej powierzchni prezentacji obrazu.

TouchIT w uzyciuMulti-Touch to urządzenie zbudowane przy zastosowaniu ekranu LCD o dużej przekątnej, zabudowanego w stoliku, pionowej instalacji meblowej lub kiosku multimedialnym. Reagująca na ruchy w otoczeniu, interaktywna witryna powstaje w oparciu o projektor multimedialny, który rzuca obraz na specjalny ekran.


TouchIT w uzyciuProdukty

Copyright   ISIT  All rights reserved